Nowy budynek biurowy – oddział Gołogłowy

W Gołogłowach - jednym z naszych zakładów w zachodniej części województwa dolnośląskiego zakończyliśmy realizację nowego biurowca.

ZOBACZ PROJEKT

OPIS REALIZACJI

Budynek pełni funkcję zarówno biura jak również zaplecza socjalnego.

Budynek został zaprojektowany jako parterowy, na planie prostokąta, w technologi prefabrykacji betonowej. Wszystkie wykorzystane elementy konstrukcji zostały zaprojektowane oraz wyprodukowane w naszych zakładach. Były to m.in ściany warstwowe z otworami oraz poprowadzonymi kanałami na instalacje, stropy filigran, belki, słupy.

Nad częścią biurową budynku elewacja została podniesiona o dodatkowe 4 m, co umożliwiło montaż ścian z wytłoczeniem logotypu firmy.

We wnętrzach, w większości pomieszczeń konstrukcja budynku pozostała w swojej surowej, betonowej formie. Dopełniły ją nowoczesne wyposażenie, betonowe szlifowane posadzki oraz betonowe detale takie jak cokoły przypodłogowe oraz parapety.

 

Warto zwrócić również uwagę na zagospodarowanie terenu wokół biurowca – również z wykorzystaniem naszych elementów. Pas wokół budynku wykonany został z kostki brukowej dekoracyjnej Tablo, o wymiarach 20×20 cm, powierzchni standard, kolor szary oraz grafit. Przed wejściem do budynku zlokalizowane zostały donice betonowe Lungo 100, Pillar 130 oraz siedziska w formie kubików Cubo 50.

Nawierzchnia dostępna jako parking wykonana została z ekologicznego produktu jakim jest kostka brukowa Ecofarm. Dzięki znajdującym się na bocznych płaszczyznach odstępnikom, fugi można wypełnić trawą lub grysem.

Miejsca parkingowe rozdzielono dzięki betonowym ogranicznikom parkingowym, ułatwiając parkowanie oraz zabezpieczając przed ewentualnym uszkodzeniem.

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
oferty@betard.pl
INFORMACJE O REALIZACJI
Termin realizacji:

2019
Miejsce realizacji:

Gołogłowy
Generalny wykonawca:

Zakres usług:

projekt, produkcja, transport, montaż

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL