Fabryczna Office Park | Kraków

Na terenie nowoczesnego centrum biurowo-usługowego w Krakowie zamontowano 300 naszych ograniczników parkingowych.

ZOBACZ PROJEKT

OPIS REALIZACJI

Fabryczna Office Park to kompleks budynków biurowych z przestrzenią handlowo-usługową, zlokalizowany niedaleko centrum Krakowa. Rozmiar oraz charakter tej inwestycji wiąże się z potrzebą zapewnienia odpowiedniej przestrzeni parkingowej. Dostarczone przez nas elementy stanowią dla niej istotne dopełnienie zabudowy, zwiększając komfort i bezpieczeństwo manewrowania pojazdami w obrębie miejsc postojowych.

Praktyczne ograniczniki

Ograniczniki parkingowe Betard tworzą łagodną, ale skuteczną zaporę, ułatwiającą hamowanie w wyznaczonej strefie i niwelującą w ten sposób ryzyko kolizji z autami lub innymi obiektami znajdującymi się bezpośrednio za nią. Charakterystyczny zaokrąglony kształt produktu sprawia, że delikatnie blokuje on napierające koła pojazdu, nie powodując uszkodzeń ani dyskomfortu kierowcy czy pasażerów. Do tego, atrakcyjnie komponuje się z resztą zabudowy.

Na potrzeby kompleksu w Krakowie wyprodukowaliśmy elementy w kolorze grafitowym, o niestandardowej długości 100 cm, specjalnie zmodyfikowanej według wskazań inwestora. We wcześniejszym etapie dostarczyliśmy także wersję standardową o wymiarach 120x20x10 cm.

Jak montuje się ograniczniki?

Produkt mocowany jest na dyble montażowe (posiada specjalne otwory na dyble).

ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
r.seifert@betard.pl bok@betard.pl
INFORMACJE O REALIZACJI
Termin realizacji:

2024
Miejsce realizacji:

Kraków
Wykorzystane produkty:

Ogranicznik parkingowy

Zakres usług:

produkcja, transport

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL