O NAS

MOCNY PARTNER

W BUDOWNICTWIE

WIECEJ O NAS

O BETARD

Od 1990 roku specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

„Produkujemy zaawansowane technologicznie elementy prefabrykowane z betonu, dla nietypowych w skali i przeznaczeniu realizacji budowlanych. Usprawniamy procesy budowlane naszych partnerów. Umiejętnie przekładamy opracowane technologie i wiedzę inżynieryjną na systemowe rozwiązania dostępne dla szerokiego grona odbiorców."

Nasza misja

Naszą misją jest wspieranie skomplikowanych realizacji budowlanych, poprzez optymalizację procesów produkcyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań prefabrykacji betonowej

Nasza wizja

Naszą wizją jest by dzięki naszym prefabrykatom proces budowy został maksymalnie zoptymalizowany a możliwości personalizacji i wytworzenia elementów stały się niemal nieograniczone.

MOCNY PARTNER

W BUDOWNICTWIE

BUDOWNICTWIE
PRACY
SPORCIE

30+

30+ lat na rynku

300+

300+ produktów w ofercie

7

7 zakładów produkcyjnych

30+

30+ linii technologicznych

1500+

1500+ pracowników

Lider w branży

Możliwości rozwoju

Szukasz pracy? Skontaktuj się z nami!

10

Od ponad 10 lat jesteśmy sponsorem tytularnym Betard Sparty Wrocław!

6

Tyle tytułów zgromadziliśmy podczas naszej współpracy z wrocławskim klubem

4

Wspieramy indywidualnie czterech reprezentantów WTS Sparty w Speedway Grand Prix

12

tys.

średnio tylu kibiców wspiera nas na każdym meczu na Stadionie Olimpijskim

1989

Otwarcie firmy

„Buduj efektywnie tani atrakcyjny rodzinny dom” było pierwszym sloganem, który określał strategię marki Betard. I choć to odległy '89 rok, to mimo upływu czasu i innej skali realizowanych przedsięwzięć, wciąż wyznajemy tę filozofię i niezmiennie przywiązujemy ogromną uwagę do wspierania efektywności i nieustającego podnoszenia jakości naszej oferty produktowej. Oferty, która uległa od tego czasu znacznemu rozszerzeniu - przed trzydziestoma laty skupiała się wyłącznie na powtarzalnych elementach ściennych oraz stropowych i miała niebawem zostać rozszerzona o serię elementów drogowych. Dziś w naszej ofercie znajduje się przeszło 300 produktów, dedykowanych wszystkim typom budownictwa oraz linie technologiczne pozwalające na produkcję nietypowych prefabrykatów na indywidualne zamówienia klientów.

ROZWIŃ
Otwarcie firmy
2009

Budowa siedziby

W 2009 roku Betard posiadał już trzy oddziały - w Długołęce, Gołogłowach i Wieruszowie. Ze względu na znaczny wzrost zapotrzebowania na prefabrykaty betonowe i chęć rozwoju kompetencji firmy, podjęliśmy decyzję o rozbudowie siedziby głównej. Dzięki temu mogliśmy znacznie rozwinąć nasze zaplecze projektowe, dział logistyki i zespół sprzedażowy. Pozwoliło nam to również zwiększyć zaplecze technologiczne i wydajność produkcyjną, a co za tym idzie, sprostać wymaganiom rynku i dynamicznie rozwijających się inwestycji w regionie i całym kraju.

ROZWIŃ
Budowa siedziby
2010

Współpraca z żużlem

2010 rok otworzył zupełnie nowy rozdział w historii firmy - zostaliśmy partnerem wrocławskiego żużla. Ten, nowatorski w tamtym czasie ruch przyniósł firmie dodatkową rozpoznawalność i otworzył przed nami nowe ścieżki rozwoju. Dzisiaj, już w roli sponsora tytularnego, wspólnie z Betard Spartą Wrocław sięgamy po medale Mistrzostw Polski, kształcimy kolejne pokolenia zdolnych sportowców i dostarczamy wrażeń kibicom z Wrocławia i całej Polski. Mamy też znaczący wkład w rozbudowę infrastruktury miasta i klubu, dostarczając rozwiązania betonowe podczas modernizacji trybuny zachodniej Stadionu Olimpijskiego.

ROZWIŃ
Współpraca z żużlem
2014

Przywory

Rok 2014 stał pod znakiem otwarcie nowego oddziału firmy w Przyworach, w województwie opolskim. To już czwarta siedziba firmy, a jej zadaniem był rozwój produkcji nietypowych elementów żelbetowych - ścian, słupów, elementów fundamentowych, belek czy płyt stropowych Filigran. Dzisiaj oddział Przywory jest odpowiedzialny za produkcję ponad 4,5tysiąca elementów prętowych (słupy, stoposłupy, belki) i ponad 5,5 tysiąca elementów ściennych (ściany warstwowe, ściany jednowarstwowe, duże ściany oporowe) rocznie. To obecnie drugi największy oddział firmy, zaraz po siedzibie głównej Betard w Długołęce.

ROZWIŃ
Przywory
2018

Technologie sprężone

W 2018 roku zdecydowaliśmy się na inwestycję w rozwój nowych linii technologicznych, przeznaczonych do produkcji elementów sprężonych. Umożliwiło nam to rozszerzenie oferty o nowe produkty prefabrykacji betonu sprężonego, w tym płyty kanałowe HCU, dźwigary, płatwie, belki sprężone czy płyty TT. W konsekwencji, jesteśmy w stanie jeszcze efektywniej obsługiwać zarówno największe krajowe inwestycje jak i dostarczać rozwiązania dla mniejszych realizacji i klientów detalicznych.

ROZWIŃ
Technologie sprężone
WYBIERZ SIEDZIBĘ
 • SIEDZIBA GŁÓWNA DŁUGOŁĘKA
 • ODDZIAŁ KIELCE I
 • ODDZIAŁ KIELCE II
 • ODDZIAŁ PRZYWORY
 • ODDZIAŁ WIERUSZÓW
 • ODDZIAŁ GOŁOGŁOWY
 • ODDZIAŁ GAJKÓW
 • SIEDZIBA GŁÓWNA DŁUGOŁĘKA
 • ODDZIAŁ KIELCE I
 • ODDZIAŁ KIELCE II
 • ODDZIAŁ PRZYWORY
 • ODDZIAŁ WIERUSZÓW
 • ODDZIAŁ GOŁOGŁOWY
 • ODDZIAŁ GAJKÓW

SIEDZIBA GŁÓWNA

DŁUGOŁĘKA

ul. Polna 30, 55-095 Długołęka


Biuro Obsługi Klienta czynne w godz.:
pon. – pt.: 7.00 – 17.00


Dział kostki brukowej czynny w godz.:
pon. – pt.: 7.00 – 15.00

Honorujemy karty płatnicze

ODDZIAŁ

KIELCE I

ul. Ściegiennego 270, 25-116 Kielce


Czynne w godz.:
pon. – pt.: 7.00 – 15.00


ODDZIAŁ

KIELCE II

ul. Chorzowska 22, 25-852 Kielce


Czynne w godz.:
pon. – pt.: 7.00 – 15.00


ODDZIAŁ

PRZYWORY

ul. Wiejska 16A, 46-050 Przywory


Czynne w godz.:
pon. – pt.: 6.00 – 15.30


ODDZIAŁ

WIERUSZÓW

ul. Ostrzeszowska 8, 98-400 Wieruszów


Biuro Obsługi Klienta czynne w godz.:
pon. – pt.: 7.00 – 17.00


Honorujemy karty płatnicze

ODDZIAŁ

GOŁOGŁOWY

Gołogłowy 37, 57-300 Kłodzko


Biuro Obsługi Klienta czynne w godz.:
pon. – pt.: 7.00 – 15.00


Honorujemy karty płatnicze

ODDZIAŁ

GAJKÓW

ul. Wrocławska 15, 55-002 Gajków


Magazyn czynny w godz.:
pon. – pt.: 7:00 - 16:00


Honorujemy karty płatnicze