Kampus Data4 | Jawczyce

W Jawczycach pod Warszawą byliśmy partnerem przy budowie centrum przetwarzania danych. Zakres naszych prac obejmował: projekt, produkcję, transport oraz montaż prefabrykatów betonowych.

ZOBACZ PROJEKT

długość belek sprężonych

sprężonych płyt stropowych HCU

OPIS REALIZACJI

Na zlecenie naszych klientów, konsorcjum firm: HOCHTIEF Polska oraz Adamietz, wyprodukowaliśmy prefabrykaty betonowe stanowiące konstrukcję nowoczesnego centrum przetwarzania danych, zlokalizowanego na terenie kampusu Data4 – wiodącego europejskiego operatora i inwestora na rynku centrów danych – co dodatkowo podkreśla prestiż naszej współpracy. Zaprojektowany obiekt składa się z dwóch części: technologicznej i biurowej.

Kompleksowy zakres naszych prac obejmował: wykonanie projektu warsztatowego, produkcję, transport oraz precyzyjny montaż prefabrykatów.

W ramach tej realizacji dostarczyliśmy szeroki przekrój prefabrykatów, dostosowanych do potrzeb projektu.

79 słupów
178 belek
21 belkościan
32 belek sprężonych
41 podwaliny jednowarstwowych
41 ścian
16 biegów schodowych
5400m2 sprężonych stropów kanałowych HCU

Jednym z kluczowych wyzwań w trakcie realizacji projektu było ograniczone miejsce budowlane, na którym powstawał obiekt. Dzięki naszej zdolności do elastycznego dostosowywania się do warunków terenowych oraz efektywnemu planowaniu logistycznemu, udało nam się skutecznie sprostać tym trudnościom, co przyczyniło się do szybkiego postępu prac budowlanych.

Nasz zespół specjalistów pracował z pełnym zaangażowaniem, by dostarczyć prefabrykaty zgodnie z najwyższymi standardami jakości i terminowości. Przygotowaliśmy projekty warsztatowe z dużą starannością, co umożliwiło płynną produkcję i montaż elementów.

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
oferty@betard.pl
INFORMACJE O REALIZACJI
Termin realizacji:

2023
Miejsce realizacji:

Jawczyce
Zakres usług:

projekt, produkcja, transport, montaż

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL