Pole Golfowe | Kryniczno

Na pole golfowe w podwrocławskim Krynicznie dostarczyliśmy betonowe ławki, siedziska i donice, które stanową atrakcyjne dopełnienie rozległych, zielonych przestrzeni.

ZOBACZ PROJEKT

OPIS REALIZACJI

Elementy małej architektury to znakomity sposób na stworzenie dodatkowych, efektownych stref komfortu w przestrzeniach o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Przykładem ich potencjału aranżacyjnego jest pole golfowe w miejscowości Kryniczno, gdzie wykorzystano siedziska, ławki oraz donice Betard. Niebanalne formy tych produktów stanowią wyrazisty akcent urozmaicający wypełniony trawą i pagórkami krajobraz, charakterystyczny dla obszarów przeznaczonych do uprawiania coraz popularniejszego sportu, jakim jest golf. Atrakcyjnie wkomponowane w otoczenie, pełnią jednocześnie funkcję miejsc, w których można odpocząć od grania i spokojnie porozmawiać.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest Siedzisko Pufa, którego oryginalny kształt nawiązuje do wyglądu kamiennych głazów, dzięki czemu przepięknie wpisuje się w naturalny charakter okolicy. Z kolei Ławki Trapez i Owal wprowadzają do przestrzeni przyjemny powiew nowoczesności oraz wizualną lekkość, kontrastującą z rzeczywistą solidną konstrukcją tych elementów. Estetyczną wisienką na torcie są klasyczne prostokątne kształty Siedzisk Lungo oraz Siedzisk i Donic Cubo. Więcej informacji o zaprezentowanych produktach znaleźć można na naszej stronie internetowej w kategorii Mała Architektura.

Korzyści – wykorzystane produkty:

  • Nadają przestrzeni niepowtarzalnego charakteru
  • Tworzą wygodne strefy wypoczynku
  • Atrakcyjnie wpisują się w otoczenie
  • Zapewniają trwałe, stabilne konstrukcje
ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
oferty@betard.pl
INFORMACJE O REALIZACJI
Termin realizacji:

2023
Miejsce realizacji:

Kryniczno

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL