X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Prefabrykaty betonowe do wszystkich typów budownictwa

W Betard produkujemy zaawansowane technologicznie elementy prefabrykowane z betonu, dla nietypowych w skali i przeznaczeniu realizacji budowlanych. Usprawniamy procesy budowlane naszych partnerów. Umiejętnie przekładamy opracowane technologie i wiedzę inżynieryjną na systemowe rozwiązania dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

DATA PUBLIKACJI: 04.07.2022

Choć wielu kojarzy Betard z powtarzalnymi, typowymi produktami betonowymi (np. kostka brukowa), to od ponad 20 lat opracowujemy technologie, które wspierają najbardziej skomplikowane inwestycje budowlane w kraju i za granicą. Dostarczamy prefabrykaty betonowe dla różnych typów budownictwa – od projektów budownictwa jednorodzinnego, mieszkaniowego i biurowego, przez rozwiązania przemysłowe do skomplikowanych elementów inwestycji infrastrukturalnych i inżynieryjnych. W naszym portfolio produktów wciąż istotną rolę pełnią typowe rozwiązania w obszarach kostki, elementów drogowych i małej architektury, choć ze względu na dynamiczny rozwój oferty, udział pozostałych obszarów produkcji w portfolio produktów firmy uległ znacznemu zwiększeniu. Dzięki temu, nasze produkty stosowane są zarówno w małych projektach jak i flagowych inwestycjach komercyjnych i o znaczeniu państwowym.

Za dynamicznym rozwojem firmy stoi nie tylko wysoka jakość produkcji, nowoczesne linie produkcyjne i wysokie kompetencje naszych pracowników. Na ważności zyskują charakterystyczne zalety rozwiązań prefabrykacji betonowej, które w istotny sposób optymalizują procesy budowlane naszych partnerów. Optymalizacja wielkości placu budowy, ograniczenie prac szalunkowych czy szybkość montażu wpływają bezpośrednio na ekonomię przedsięwzięć inwestycyjnych i niekiedy sprawiają, że wyłącznie z pomocą naszej technologii realizacja planów budowlanych staje się możliwa. Ponadto, wysoka jakość i powtarzalność elementów, możliwość wykonywania skomplikowanych kształtów i uzyskania dużych rozpiętości urzeczywistniają koncepcje architektoniczne i pozwalają na uzyskanie oczekiwanych form w sposób bardziej efektywny. Co istotne, jako, że prefabrykaty betonowe tworzone są w zakładach Betard, ogranicza to również odpowiedzialność inwestora i zabezpiecza ostateczny sukces projektu budowlanego.

Jeżeli masz dodatkowe pytania odnośnie rozwiązań prefabrykacji betonowej, skontaktuj się z naszym specjalistą. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce “kontakt”. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.


*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.