Droga ekspresowa S7 | Lesznowola-Tarczyn Północ

Na zlecenie firmy Intercor byliśmy partnerem przy budowie drogi ekspresowej S7. Zakres naszych prac obejmował produkcję elementów prefabrykowanych tworzących ekrany akustyczne na odcinku Lesznowola - Tarczyn Północ.

Betard Sparta Wrocław Drużynowym Wicemistrzem Polski 2023! 

Drugie spotkanie finałowe wyłaniające Drużynowego Mistrza Polski 2023 odbyło się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Pomimo osłabienia w składzie Betard Sparty Wrocław i lekkim zapasem punktowym z pierwszego meczu gości, wszyscy byli pełni optymizmu i nadzieji na zwycięstwo.

Praktyki w Betard – u nas studenci czują się naprawdę zaangażowani

Zakończyliśmy kolejną serię praktyk, w których uczestniczyli studenci wrocławskiej Politechniki. Po zakończeniu okresu stażowego porozmawialiśmy z naszymi młodymi współpracownikami, by dowiedzieć się jakie są ich wrażenia z pierwszej pracy w środowisku branżowym. Zobaczcie co sądzą o byciu częścią #TeamBetard.

Wygraj podwójne zaproszenia na finał Ekstraligi!

Wracamy z kolejnym konkursem biletowym! Tym razem stawka jest wyższa, bo w grę wchodzą bilety na finałowe widowisko w PGE Ekstralidze, które rozegrane zostanie pomiędzy Betard Spartą Wrocław i Motorem Lublin na wrocławskim Stadionie Olimpijskim. Żeby zdobyć bilety należy wziąć udział w naszej zabawie w mediach społecznościowych. Chcesz dopingować Spartan w finale? Dołącz do zabawy.