Przedsezonowy wywiad z Maciejem Janowskim – kapitanem Betard Sparta Wrocław

Połowa marca to czas intensywnych przygotowań do sezonu żużlowego, w końcu pierwszy mecz Betard Sparty Wrocław w Ekstralidze zaplanowany jest już na 9 kwietnia. Spotkaliśmy się z Maćkiem Janowskim po pierwszym tegorocznym treningu na Stadionie Olimpijskim i możemy to już powiedzieć oficjalnie - żużel wraca. Zobaczcie jak do tego podchodzi kapitan Sparty.

Hala produkcyjna Pfeifer – Krępice

Dla naszego wieloletniego partnera biznesowego, firmy Pfeifer, wyprodukowaliśmy elementy prefabrykowane na potrzeby rozbudowy hali produkcyjnej. Wykorzystano m.in. trójwarstwowe ściany z izolacją, wykonane w technologii betonu płukanego, odkrywającej kruszywo we fragmentach powierzchni elewacyjnej. Wysokość ścian wynosiła nawet 4,2m!

Hala logistyczno – magazynowa – Lędziny

W Lędzinach, w województwie śląskim byliśmy Partnerem przy budowie hali magazynowej dla naszego klienta - firmy WPIP. Na potrzeby inwestycji wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy ponad 500 elementów prefabrykowanych

Oś Zachodnia – Wrocław

Budowa Osi Zachodniej to jedna z najistotniejszych i prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanych inwestycji w stolicy Dolnego Śląska. Dla naszego Klienta dostarczaliśmy prefabrykowane belki mostowe do budowy wiaduktu nad torami kolejowymi.