X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Prefabrykacja to idealne rozwiązanie dla Twojej budowy!

W Betard tworzymy prefabrykowane elementy od ponad 30 lat. Wiemy dlaczego nasze rozwiązania zaoszczędzą Twój czas, obniżą koszty inwestycji i zagwarantują jej trwałość na długie lata.

DATA PUBLIKACJI: 04.07.2023

Prefabrykaty zapewniają: wygodę, przewidywalność, najwyższy standard produktów, łatwość montażu oraz wysoką jakość realizacji.

Wygoda:

Usprawniamy Twoje procesy poprzez zarządzanie produkcją i rozwój własnego know how, które poszerza nasze możliwości zwiększając wydajność Twojego projektu i jakość uzyskanych elementów.

Przewidywalność:

Praca z naszymi projektantami i inżynierami pozwala na precyzyjne zaplanowanie i wizualizację efektów prac. Możliwości technologiczne i wypracowane know-how sprawiają, że nasze produkty są powtarzalne i zapewniają ustaloną, wysoką jakość.

Najwyższy standard produktów:

Tworzymy rozwiązania na miarę, dostosowane są do wymagań Twojego projektu. Stale kontrolujemy jakość naszych produktów i usprawniamy ich wydajność. Personalizujemy efekt, np. przez dostosowanie powierzchnii betonu do założeń architektonicznych.

Łatwy montaż:

Zapewniamy wsparcie techniczne na etapie projektowania i tworzenia prefabrykatów oraz ich transportu na plac budowy. Przy dużych realizacjach dostarczamy także zaplecze montażowe Betard. Wszystko aby upewnić się, że efekt Twojej inwestycji jest zgodny z oczekiwaniami.

Wysoka jakość realizacji:

Elementy prefabrykowane Betard zapewniają trwałość i wytrzymałość na lata. Bieżące trendy, w których beton pozostaje widocznym elementem inwestycji, dodatkowo zwiększają wartość prefabrykatów, które nie wymagają dodatkowych wykończeń, wzbogacając efekt wizualny realizacji.