X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

NOWA INWESTYCJA BETARD

Z ogromną satysfakcją, a także z nadzieją na rozwój i zadowolenie klientów podchodzimy do naszej najnowszej inwestycji. Dzisiaj już oficjalnie możemy poinformować, że z dniem 8 lipca 2020 roku firma Betard wykupiła 100% akcji Fabet Kielce.

DATA PUBLIKACJI: 06.08.2020

Doświadczenie w branży prefabrykacji było jedną z kluczowych wartości, które doprowadziły do podjęcia tej decyzji – Fabet to polska firma z tradycjami, działająca na rynku od 1975 roku. 

Notując stabilny wzrost na rynku i realizując jedne z czołowych inwestycji infrastrukturalnych w kraju wierzymy, że zakup firmy Fabet pozwoli na dalszy rozwój oferty produktów dla inwestycji budowlanych, w tym produktów drogowo – mostowych. Ponadto, chcemy doprowadzić do zwiększenia mocy produkcyjnych firmy, a co za tym idzie, rozwoju dostępności produktów i terminów produkcji prefabrykatów będących elementami oferty marki.

Zmiana oznacza dalszy, dynamiczny rozwój firmy. Liczymy, że skorzystamy z doświadczenia dotychczasowej kadry Fabetu i wspólnie wypracujemy nową jakość, korzystając z wzorców, które sprawdzają się w Betardzie. Jesteśmy pewni, że wiele możemy się od siebie nauczyć. 

Zarząd Betard Sp. z o.o.