X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Brawo młodzi Odyseusze! #OdysejaUmysłu

To był zaszczyt, mogąc wspierać Was w takim wyzwaniu. Dla części z Was, jeżeli nie dla wszystkich, to pierwsza taka przygoda w życiu. Bycie częścią takiego wydarzenia jest dla nas niezwykłą wartością i z dumą przyjęliśmy informację o Waszym sukcesie! #TeamBetard

DATA PUBLIKACJI: 23.06.2023

Odyseja Umysłu to konkurs twórczego rozwiązywania problemów. Drużyna wybiera jeden z nich, po czym przez kilka miesięcy samodzielnie projektuje, przygotowuje, udoskonala jego rozwiązanie, po czym prezentuje przed jury i publicznością w konkursie głównym. Tam otrzymuje też problem spontaniczny – niepowtarzalne zadanie-niespodziankę, którego treści nie zna do ostatniej chwili, a na stawienie mu czoła ma zaledwie kilka minut. Nasi bohaterowie zmierzyli się z wyzwaniem pt. “Piraci w pogoni za skarbem”.

Drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie (Natalia, Emilia, Ania, Ala, Ola, Ola i Ada) ze wsparciem trenerów Ireny i Pawła Bartusiaków zdobyła Mistrzostwo Polski i reprezentowała Polskę na Finale Światowym w Stanach Zjednoczonych, gdzie zdobyła 16 miejsce w swojej kategorii.

Więcej o projekcie na:

https://omworldfinals.com/
https://www.facebook.com/OdysseyHQ
https://www.facebook.com/profile.php?id=100092260367481
https://www.facebook.com/odysejaumyslu