X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Betard Cup 27.06 – 03.07.2022

Od wielu lat firma Betard wspiera polski sport. Tym razem jest to turniej tenisowy International Tennis Federation World Tennis Tour, którego zostaliśmy głównym sponsorem. Zapraszamy do śledzenia rozgrywek na kortach Olimpijski Club.

DATA PUBLIKACJI: 27.06.2022

W dniach 27 czerwca – 3 lipca, na kortach ziemnych Olimpijski Club zawodnicy walczyć będą w turnieju, którego pula nagród wynosi 15 000 $. W kwalifikacjach udział weźmie 64 zawodników. Ośmiu najlepszych awansuje do turnieju głównego, w którym zmierzy się 32 zawodników.

ITF Men’s World Tennis Tour to cykl profesjonalnych turniejów tenisowych na poziomie podstawowym, który jest drogą pomiędzy ITF Junior World Tennis Tour, a elitarnymi poziomami profesjonalnego tenisa mężczyzn. Wyniki turniejów ITF są uwzględniane w Rankingu ATP, który umożliwia profesjonalistom awans do ATP Challenger Tour i ATP Tour, a ostatecznie do Wielkich Szlemów.

ITF World Tennis Tour to około 550 turniejów w 70 krajach, którego nagrody posiadają dwa poziomy: 15 000 $ i 25 000 $.

Turniej na poziomie 15 tys. $ obejmują zarezerwowane miejsca dla najlepszych juniorów ITF, jest to niezwykła szansa dla młodych zawodników, aby rozpocząć karierę w zawodowym tenisie. 

„Dziką kartę” przyznaną przez Polski Związek Tenisowy otrzymał w tym roku Jerzy Janowicz oraz Alan Bojarski. Na wrocławskich kortach zobaczymy również zawodników takich jak Maciej Rajski, Maks Kaśnikowski, Szymon Kielan, Michał Dembek i Aleksander Orlikowski. 

Zapraszamy do śledzenia rozgrywek na wrocławskich kortach.