X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

W LIPCOWYM BUILDERZE

Polecamy Państwu najnowszy numer miesięcznika branżowego Builder, a w nim kolejny ciekawy artykuł o PREFABRYKACJI BETONOWEJ.

DATA PUBLIKACJI: 03.07.2019

Tym razem wykładowcy z Politechniki Warszawskiej; dr inż. G. Adamczewski, dr hab. inż. P. Woyciechowski i mgr inż. R. Oleszek opracowali “Wstęp do projektowania elementów mostowych”, z istotnym uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań betonowych. Jako unikalna demonstracja możliwości, została zaprezentowana kładka dla pieszych nad Jeziorem Bystrzyckim w Zagórzu Śląskim. Inwestycja ta została zrealizowana z prefabrykatów wyprodukowanych w firmie Betard.

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

TAGI: