X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

REALIZACJA Z WYKORZYSTANIEM PREFABRYKOWANYCH ŚCIAN ZESPOLONYCH

Trwają prace przy budowie wielokondygnacyjnego budynku mieszkalnego w Jelczu Laskowice. Dla naszego Klienta wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy prefabrykowane ściany zespolone, a także prefabrykowane elementy klatek schodowych i balkony.

DATA PUBLIKACJI: 08.07.2020

Zamontowanych zostało 65 ścian o łącznej powierzchni 676 m2. Prefabrykowane ściany zostały zastosowane w kondygnacji podziemnej budynku, gdzie dodatkowo zostały uszczelnione przeciwwodnie w fazie montażu.  

Z każdą kolejną realizacją wykorzystującą prefabrykowane ściany zespolone, nabieramy cennego doświadczenia i rozwiązujemy kolejne indywidualne problemy na placu budowy. Z sukcesem przekonujemy kolejnych Partnerów do zastosowania tego rozwiązania w swoich inwestycjach.  Dzięki zastosowaniu ścian zespolonych zmniejszony zostaje plac budowy, a wznoszenie konstrukcji przebiega w szybszym tempie. Zbrojone płyty tworzące ścianę zespoloną pełnią rolę szalunku traconego, co pozwala na szybki i łatwy montaż również w trudno dostępnych miejscach (budownictwo plombowe), bez względu na warunki atmosferyczne. Wysoka jakość powierzchni zewnętrznych ścian, pozwala na rezygnację z konieczności ich tynkowania.

Produkcja ścian zespolonych przebiegała w pełni automatycznie, na nowej linii produkcyjnej, umożliwiającej wykonanie ścian w wymiarach wymaganych przez Zamawiającego. Dostawa odbyła się specjalistycznym transportem bezpośrednio na plac budowy, elementy ustawione zostały na specjalnym stelażu zabezpieczającym przed uszkodzeniami oraz ułatwiającym rozładunek według wcześniej ustalonej kolejności montażu.

Zapraszamy do kontaktu T| +48 607 686 429 M| kontakt@betard.pl 

Więcej w naszej ofercie – https://www.betard.pl/aktualnosci/prefabrykowane-sciany-zespolone/

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.