X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

PREFABRYKOWANE ŚCIANY ZESPOLONE

Dzięki dynamicznemu rozwojowi technologicznemu możemy zaproponować Państwu atrakcyjny z punktu widzenia projektowego i wykonawczego produkt — prefabrykowane ściany zespolone.

DATA PUBLIKACJI: 27.04.2020

Prefabrykowana ściana zespolona składa się z dwóch płyt typu fligran (zawierających zbrojenie docelowe — konstrukcyjne), połączonych ze sobą kratownicami, które zapewniają stabilność układu w czasie transportu, montażu oraz układania betonu. Ściany zespolone, dzięki swojej budowie, zapewniają odpowiednie powiązanie i współprace w fazie budowy oraz eksploatacji pomiędzy elementami.

Firma Betard ma bardzo bogate doświadczenie w produkcji i montażu płyt filigran, które są zbliżone w aspekcie produkcyjnym do ścian zespolonych. Dlatego często ściany zespolone nazywane są “podwójnymi filigranami”.

Proponujemy szeroki zakres zastosowań dla prefabrykowanych ścian zespolonych. Mogą być one stosowane w piwnicach domów mieszkalnych i użyteczności publicznej, w domach szeregowych, budynkach przemysłowych, halach i garażach wielokondygnacyjnych.

Zalety produktu:

+ Szybkość i łatwość montażu

+ Wysoka jakość powierzchni zewnętrznych.

+ Brak konieczności tynkowania ścian.

+ Prace na budowie bez konieczności wykonywania deskowania i zbrojenia głównego.

+ Montaż elementów niezależnie od warunków atmosferycznych.

+ Możliwość zastosowania jako szalunek tracony.

+ Skrócenie czasu budowy i pomniejszenie placu budowy.

+ Możliwość stosowania w trudnych warunkach gruntowych (wykopy) i w budownictwie plombowym (utrudnione lub uniemożliwione szalowanie)

Tych z Państwa, którzy zainteresowani są ofertą prefabrykowanych ścian zespolonych, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem

Mateusz Moczko | m.moczko@betard.pl | +48 607 686 429

* Od ponad 30 lat firma BETARD specjalizuje się w produkcji zróżnicowanych elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynierskich, drogowych, mostowych, hydrotechnicznych i innych. Celem firmy jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, także nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.