Osiedle domów jednorodzinnych | Długołęka

Na powstającym w podwrocławskiej Długołęce osiedlu wykorzystano nasze kompleksowe rozwiązania do budowy domów jednorodzinnych.

ZOBACZ PROJEKT

wybudowanych domów jednorodzinnych

wykorzystanych bloczków i pustaków

OPIS REALIZACJI

Inwestycja obejmuje realizację ponad dwudziestu wolnostojących domów parterowych z poddaszem, które można zaadoptować jako dodatkową powierzchnię mieszkalną. Solidna konstrukcja ścian wykonana została w oparciu o właściwe dobrane zestawy bloczków, pustaków oraz kształtek czy belek nadprożowych Betard.

Na inwestycję dostarczyliśmy m.in. 25 000 Pustaków Leca ® BLOK 24. To keramzytobetonowe elementy budowlane o licznych walorach użytkowych, wśród których warto wymienić:

  • Niewielki ciężar
  • Znakomite parametry izolacyjności termicznej i akustycznej
  • Odporność na mróz, grzyby, pleśni
  • Wysoką paroprzepuszczalność
  • Szerokie zastosowanie (ściany zewnętrzne i wewnętrzne)

Z szerokiego portfolio naszych produktów dedykowanych poszczególnym typom ścian zewnętrznych i wewnętrznych wykorzystano także około:

12 500 sztuk bloczków betonowych B-6 14

2 600 sztuk Pustaków wentylacyjnych

5 500 sztuk Pustaków betonowych działowych

4 000 sztuk Kształtek (nadprożowo-wieńcowych / Leca ® BLOK U24)

700 metrów bieżących belek nadprożowych

Osiedle Laurowe, bo o nim mowa, to kolejny projekt dewelopera Host Inwestycje wykorzystujący do budowy obiektów mieszkaniowych produkty Betard. Zapraszamy do obejrzenia prezentującej je galerii zdjęć, wykonanych jeszcze przed podjęciem prac wykończeniowych.

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
bok@betard.pl

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL