Małe Wilczyce – osiedle w zabudowie szeregowej.

Na inwestycję osiedla Małye Wilczyce dostarczamy elementy nawierzchni drogowej, zarówno elementy dekoracyjne wykorzystywane w przestrzeniach wspólnych jak i elementy przemysłowe na podjazdach do posesji prywatnych.

ZOBACZ PROJEKT

OPIS REALIZACJI

Przy realizacji osiedla Małye Wilczyce wykorzystano w przestrzeniach wspólnych takich jak alejki i park, kostkę brukową dekoracyjną Urbanica. Występuje ona jako system różnej wielkości prostokątnych formatów. Przy tej realizacji wybrano produkt w wykończeniu w powierzchni płukanej punto grano, który zawsze doskonale sprawdza się w połączeniu z elementami z naturalnego granitu jak obrzeża czy murki.

Drogi dojazdowe na osiedlu wykonano ze standardowej przemysłowej kostki Holland w kolorystyce szarej oraz grafitowej. Natomiast podjazdy oraz miejsca postojowe przy prywatnych terenach wykonano z kostki brukowej dekoracyjnej Tablo, w formacie 20×10 cm, w wykończeniu w powierzchni standard grafit oraz zastosowano ażurową kostkę Ecofarm, która dzięki swoim odstępnikom ułatwia utrzymaanie prostych linii ułożenia. To ekologiczne rozwiązanie dzięki któremu uzyskujemy powierzchnię biologiczno czynna można wypełnić grysem bądź trawą.

 

 

 

 

ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Biuro Obsługi Klienta bok@betard.pl
INFORMACJE O REALIZACJI
Termin realizacji:

2018
Miejsce realizacji:

Wilczyce
Wykorzystane produkty:

Urbanica

Ecofarm

Tablo

Obrzeże

Holland

Zakres usług:

Produkcja, transport

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL