Aranżacja posesji prywatnej | Tyniec Mały

Posesja w miejscowości Tyniec Mały to doskonały przykład nowoczesnego podejścia do zagospodarowania otoczenia domu.

ZOBACZ PROJEKT

OPIS REALIZACJI

Aranżacja zachwyca geometrycznym porządkiem, w ramach którego każde miejsce ma swój indywidualny charakter, zachowując jednocześnie spójność z pozostałymi. W realizacji wykorzystano zróżnicowane formaty naszych płyt i kostek (Bulvar, Tablo). To z nich powstały designerskie nawierzchnie stanowiące wygodny i dobrze rozplanowany łącznik między poszczególnymi strefami.

ścieżka z płyt Bulvar Betard

Przejrzysty układ ciągów komunikacyjnych oraz uniwersalny styl wykorzystanych na nich produktów stanowią doskonałe tło dla nowoczesnej architektury budynku. Atrakcyjnie przy tym współdzielą przestrzeń z powierzchniami wypełnionymi trawą czy kruszywem. Ciekawym dopełnieniem aranżacji jest ogrodzenie wykonane m.in. z imponujących barwionych w masie Ścian oporowych, które wprowadzają do otoczenia niepowtarzalny charakter industrialnej surowości betonu.

Wykorzystane produkty:

  • Zapewniają komfort poruszania się po posesji
  • Tworzą przejrzysty, wygodny układ poszczególnych stref
  • Są spójne z nowoczesną architekturą budynku
  • Atrakcyjnie współgrają z okoliczną zielenią

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
bok@betard.pl
INFORMACJE O REALIZACJI
Termin realizacji:

2021
Miejsce realizacji:

Tyniec Mały
Wykorzystane produkty:

Tablo

Bulvar

Ściany oporowe

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL