Aranżacja posesji prywatnej | Lutynia

Wokół domu w Lutyni powstała urokliwa przestrzeń, w której wykorzystano praktyczne elementy Ogrodzenia Piazzo oraz kostek Urbanica i Tablo.

ZOBACZ PROJEKT

OPIS REALIZACJI

Przestrzeń wypełniona jest ogrodową zielenią, która wprowadza do otoczenia przyjemną aurę lekkości i naturalności. Pośród kolorowych akcentów roślinnych wytyczono praktyczne powierzchnie ścieżek oraz podjazdu, ułożone z prostokątnych kostek Urbanica i Tablo. Uniwersalne kształty oraz ponadczasowe odcienie szarości na betonowych produktach estetycznie i funkcjonalnie spajają całą przestrzeń.

Teren otoczony jest ogrodzeniem, na które składają się solidne konstrukcje z pustaków Piazzo w kolorze szarym, przedzielone ażurowymi przęsłami. Zabudowa ta znakomicie wpisuje się w estetykę pozostałych elementów aranżacji, tworząc wraz z nimi atrakcyjne tło dla nowoczesnej stylistyki elewacji ścian budynku mieszkalnego w centralnym punkcie posesji.

Wykorzystane produkty:

  • Tworzą wygodne ciągi komunikacji po posesji
  • Zapewniają kompleksową zabudowę przestrzeni
  • Są eleganckie i spójne z architekturą budynku
  • Atrakcyjnie współgrają z okoliczną zielenią

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
r.seifert@betard.pl
INFORMACJE O REALIZACJI
Termin realizacji:

2023
Miejsce realizacji:

Lutynia
Wykorzystane produkty:

Tablo

Ogrodzenie Piazzo

Urbanica

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL