X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Zakończenie montażu konstrukcji prefabrykowanej – LG Energy Solution Wrocław.

We wrześniu tego roku zakończyliśmy montaż konstrukcyjnej części hali dla LG Energy Solution Wrocław. Zwieńczeniem współpracy była uroczysta "Wiecha".

DATA PUBLIKACJI: 04.11.2021

W ostatnich miesiącach dobiegł końca montaż konstrukcji hali produkcyjnej. W obiekcie produkowane będą baterie litowo-jonowe do samochodów elektrycznych.

Na obiekt dostarczyliśmy ponad 1500 elementów prefabrykowanych. Ostatnim prefabrykatem montowanym na obiekcie była płatew sprężona o długości ponad 13m. Inwestycję dla LG Energy Solution Wrocław dokładniej opisywaliśmy w poprzednim wpisie (ZOBACZ TUTAJ).

Uroczystość “Wiechy” – to tradycja budowlana, podczas której na obiekcie montuje się ozdobny wieniec, na znak zakończenia ważnego etapu budowy. Nasza ceremonia zorganizowana została z okazji zmontowania całej konstrukcji budynku. Płatew została udekorowana ozdobnym wieńcem z wyciętym wzorem narzędzi, symbolizujących prace budowlane. Na prefabrykacie przymocowane zostały flaga Polski i Korei Południowej, na znak bardzo dobrej współpracy między producentem a inwestorem. Na płatwi powieszono baner z nazwą inwestycji i logotypami firm, biorącymi udział w projekcie.

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.