X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Starcie na szczycie tabeli PGE Ekstraligi!

Z powodu złych warunków atmosferycznych, rozgrywek rundy zasadniczej nie udało się zakończyć w niedzielę. Mecz Betard Sparta Wrocław kontra Platinum Motor Lublin przeniesiony został na środowy wieczór. Mimo zmiany terminu kibice wypełnili trybuny Stadionu Olimpijskiego niemalże w całości. Samo widowisko nie pozostawiło złudzeń, że było to spotkanie zespołów na szczycie tabeli - emocji nie zabrakło do samego końca.

DATA PUBLIKACJI: 11.08.2023

Zwycięzca: 

Tym razem Betard Sparta Wrocław musiała uznać wyższość rywali. Goście z Lublina okazali się mocniejsi na wrocławskim owalu, a spotkanie zakończyło się wynikiem 41:49. Mimo wszystko drużyna Betard Sparta Wrocław wchodzi w fazę ćwierćfinałów jako lider tabeli generalnej rozgrywek z dwoma przegranymi na koncie. 

Akcja meczu: 

Goście z Lublina znakomicie odnaleźli się na wrocławskim torze, jednak w 3. wyścigu bohaterem był lider gospodarzy – Maciej Janowski. Kapitan Betard Sparty Wrocław wygrał wyścig, pomimo, iż po starcie jechał na końcu stawki i musiał goni parę z Lubina. Maciej najpierw po zewnętrznej minął Dominika Kubere, a moment później zaskoczył Bartosza Zmarzlika przecinając mu trasę. Zecydowanie warto zobaczyć ten wyścig ponownie! 

Najlepszy rider: 

Najlepszym zawodnikiem Betard Sparty Wrocław tego wieczoru był Artem Łaguna, który do wyniku dodał od siebie 12 punktów. Oprócz jednej pomyłki w biegu 10., zdobył komplet punktów.  

Następny mecz: 

Kolejne spotkanie, czyli runda 15. odbędzie się na Stadionie w Lesznie już 13.08 i będzie to pierwszy ćwierćfinał w fazie play-off. Start meczu o godzinie 19:30 – zapraszamy! 

Wydarzenie w kilku zdjęciach: