X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

GOTOWI DO STARTU!

Betard Sparta od kilku tygodni przygotowuje się do pierwszego wyścigu, a warkot silników podczas treningów roznosił się po całym Wrocławiu. Oznaczać to może tylko jedno - Speedway Ekstraliga powraca na Stadion Olimpijski. Pierwszy start już w najbliższy piątek, niestety wciąż bez kibiców.

DATA PUBLIKACJI: 08.04.2021

Po długiej zimowej przerwie, żużel wraca na stadiony w całej Polsce. Cztery ekstraligowe drużyny rozegrały już swoje pierwsze mecze. Niestety ze względu na pozytywne wyniki testów na obecność SARS-CoV-2 u grudziądzan, spotkanie inauguracyjne Betard Sparty Wrocław, które miało odbyć się na wyjeździe, zostało przeniesione. 

Zawodnicy Betard Sparty po raz pierwszy w 2021 podjadą pod linię startu już w ten piątek i zmierzą się z drużyną z Torunia. Skład wrocławskiej ekipy wzmocnił się w tym sezonie o kolejnych znakomitych zawodników, w tym jednego z czołowych punktujących Ekstraligi – Artjoma Łagutę. To sprawia, że walka o Drużynowe Mistrzostwo Polski będzie niezwykle zacięta a wrocławianie wskazywani są przez ekspertów jako faworyt do ostatecznego triumfu. 

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją spowodowaną pandemią w kraju, najbliższe mecze rozgrywane będą bez obecności kibiców na trybunach. Decyzja ta będzie weryfikowana i dostosowywana do obowiązujących obostrzeń. Tymczasem, serdecznie zapraszamy do śledzenia transmisji meczów w telewizji, na kanałach ELEVEN Sport i nSport+. 

Następny mecz: Runda 2. Betard Sparta Wrocław – Ewinner Apator Toruń , 09.04.2021. Transmisja ELEVEN Sport 20:30.

*Od 11 lat firma Betard jest sponsorem tytularnym Betard Sparty Wrocław. W tym czasie wspieraliśmy we Wrocławiu nie tylko jeden z czołowych speedwayowych klubów świata ale uczestniczyliśmy także przy rewitalizacji infrastruktury wrocławskiego Stadionu Olimpijskiego, czyli domowej areny naszego klubu, mieszczącej ponad 12.000 kibiców. Ponadto, jesteśmy sponsorem tytularnym wrocławskiej edycji Speedway Grand Prix, czyli jednego z etapów walki o tytuł indywidualnego Mistrza Świata, a zawodnicy wspierani przez markę indywidualnie, są stałymi pretendentami do tytułu mistrzowskiego.