X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI
POWIADOMIENIE O COOKIES
AKCEPTUJĘ

Resorty w górach – Biała i Czarna Perła

Przy kompleksie narciarskim Czarna Góra Resort powstają aparthotele Biała i Czarna Perła. Oba obiekty powstają przy częściowym wykorzystaniu prefabrykowanych elementów konstrukcji.

DATA PUBLIKACJI: 21.10.2020

Czarna oraz Biała Perła to obiekty typu aparthotel, zlokalizowane w malownicznej Czarna Góra Resort.

Pierwszy z nich powstał w ubiegłym roku 2019 i nadal powiększa się o strefy rozrywki. Przy tej realizacji dostarczyliśmy 3000 m2 płyt stropowych filigran, prefabrykowane płyty balkonowe oraz elementy klatek schodowych t.j; biegi schodowe, spoczniki. Przy wykończeniu strefy basenowej wykorzystano wielkoformatowe płyty Quattro o wymiarach 50×50 cm, w wykończeniu Płukanym – Punto Bianco oraz Standard-Grafit, które spójnie połączono z drewnianymi deskami. Natomiast taras oraz części wspólne na zewnątrz budynku wykończono dekoracyjnymi płytami Bulvar o wymiarach 100×50 cm – w wykończeniu Standard-Grafit.

Kilkaset metrów obok powstaje drugi hotel – Biała Perła Resort. Budynek zaprojektowany został przez wrocławskie studio projektowe Q2 studio.
Na potrzeby tej realizacji dostarczamy ponad 10 000 m2 płyt stropowych filigran o nietypowych kształtach, produkowanych według indywidualnych potrzeb projektu, bazującego na trójkątnym rzucie obiektu oraz wszystkie elementy klatek schodowych.

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.