X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

PRAKTYKI LETNIE W PRZYWORACH

Praktyki letnie w Betard dla studentów politechnik - startuje 4. edycja!

DATA PUBLIKACJI: 11.03.2020

Jak co roku, serdecznie zapraszamy studentów trzeciego roku politechniki do udziału w praktykach letnich, które odbywać się będą w naszym niedawno otwartym, nowoczesnym oddziale Betard w Przyworach (woj. opolskie).


W czasie praktyk oferujemy studentom wsparcie mentorskie. Dodatkowo zainteresowani będą mieli możliwość poznania tajników całego procesu prefabrykacji, który zachodzi w czasie tworzenia naszych produktów. Po zakończeniu praktyk dajemy studentom możliwość stałej współpracy z naszą firmą. Dla osób biorących udział w praktykach proponujemy wynagrodzenie.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: l.kwiatkowski@betard.pl

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

TAGI: