X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Obwodnica Opatowa

W ramach kontraktu: „Budowa obwodnicy Opatowa S74 i DK9” dla naszego klienta firmy Mostostal Warszawa S.A., dostarczamy prefabrykaty betonowe na budowę obiektów inżynierskich.

DATA PUBLIKACJI: 28.02.2024

Trwają prace przy budowie obwodnicy Opatowa, na którą dostarczamy prefabrykowane belki mostowe typu T. Na zlecenie Generalnego Wykonawcy: Mostostal Warszawa S.A. wyprodukowaliśmy blisko 1000 sprężonych belek mostowych o zróżnicowanych długościach od 18 do 27 metrów, stanowiących ustroje nośne obiektów inżynierskich. Wśród obiektów powstających z wykorzystaniem naszych prefabrykatów należy zaliczyć: mosty, wiadukty drogowe czy estakady.

Wszystkie prefabrykaty zostały wyprodukowane tylko w jednym zakładzie produkcyjnym w Kielcach, co pokazuje możliwości produkcyjne naszej firmy. Część prac, w tym montaż prefabrykowanych belek mostowych odbywał się w nocy, dzięki czemu zminimalizowane były utrudnienia na istniejących drogach przecinających się z nowobudowanymi obiektami.

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

TAGI: