X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Betard Indywidualne Mistrzostwa Polski w squashu za nami. Zawodnicy #TeamBetard pokazali się z bardzo dobrej strony

Kolejne rozgrywki squasha pod znakiem Betard za nami - w miniony weekend byliśmy świadkami Betard Indywidualnych Mistrzostw Polski w kategorii senior, tydzień wcześniej swój turniej rangi mistrzowskiej rozegrali juniorzy. Oprócz wsparcia rozgrywek, mieliśmy swoją reprezentację również na kortach. Barwy Betard reprezentowała dwójka zawodników - Natalia Mierzejewska i Bartłomiej Podgórski.

DATA PUBLIKACJI: 12.06.2023

Tegoroczne rozgrywki squasha zainaugurowaliśmy turniejem Betard IMP Junior, w których zmierzyła się najbardziej utalentowana młodzież z całej Polski. Po dwóch dniach zmagań niemal 200 młodych graczy, wyłoniono zwycięzców w 11 kategoriach. Nasze barwy reprezentowała utytułowana Natalia Mierzejewska, która w kategorii GU15 zajęła drugie miejsce, ulegając w finale Wiktorii Grodzkiej. Pełna lista zwycięzców dostępna jest na stronie internetowej i w mediach społecznościowych wrocławskiego centrum squasha Hasta La Vista.

W miniony weekend mieliśmy natomiast szansę podziwiać zmagania seniorów w ramach Betard IMP Senior. Wśród zawodników zaprezentowała się absolutna czołówka squasha w Polsce, w tym reprezentujący nasze barwy Bartłomiej Podgórski, który utrzymał swoją pozycję w Top16. Niesamowitą passę kontynuowali Filip Jarota i Karina Tyma, którzy obronili tytuły mistrzowskie. Niesmowitą, ponieważ Tyma nie straciła w całych rozgrywkach nawet seta a Filip Jarota stracił tylko dwa „duże” punkty.

W obu turniejach, oprócz widowiska sportowego kibice i zawodnicy mieli okazję wzięcia udziału w aktywnościach organizowanych przez Betard. Zgromadzeni w Hasta La Vista fani mieli możliwość głosowania na ulubionych zawodników turnieju i wzięcia udziału w quizach z wiedzy o dyscyplinie. Szczęśliwcy nagrodzeni zostali specjalnymi gadżetami od firmy.

Betard IMP junior i senior to nie ostatnie wspierane przez nas wydarzenia squashowe w tym roku. Już 22 czerwca wracamy z kolejnymi rozgrywkami – tym razem wrocławski obiekt ugości zawodników walczących o prymat w Drużynowych Mistrzostwach Polski.