X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

KŁADKA W ZAGÓRZU ŚL. – ARCHITEKTURA MURATOR

Zagórze Śląskie jest to nie tylko piękna przyroda, to też nowoczesna architektura. Od kilku miesięcy podczas spaceru, możemy podziwiać nie tylko widoki, ale również nową falistą przeprawę, która łączy dwa brzegi jeziora.

DATA PUBLIKACJI: 06.05.2020

Minimalistyczna konstrukcja taśmowa, która dyskretnie wpisuje się w krajobraz – to główne założenia tego projektu. Całkowita długość kładki to 125,85 m, składa się ona z 49 prefabrykowanych żelbetowych elementów o 17 różnych kształtach, wiszących na czterech liniach nośno-sprężających. 

Więcej informacji odnośnie projektu, formy i założeniach autorskich dowiecie się Państwo w najnowszym numerze Architektury Murator 04/2020. 

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

TAGI: