X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

BETARD SPARTA JEDZIE W KOMPLECIE

„My oczywiście jedziemy w PEŁNYM składzie! Inaczej być nie mogło!! #ThisIsSparta” - czytamy w komunikacie BETARD Sparta Wrocław po potwierdzeniu i podpisaniu aneksów przez wszystkich zawodników. Dokumenty już trafiły do Ekstraligi Żużlowej. Bardzo nas to cieszy, że mimo trudnej sytuacji drużyna wystartuje w komplecie.

DATA PUBLIKACJI: 11.05.2020

Wszyscy zawodnicy porozumieli się w sprawie nowych warunków. Kadrę BETARD Sparta Wrocław w sezonie 2020 stanowią: Maciej Janowski, Tai Woffinden, Max Fricke, Maksym Drabik, Gleb Chugunov, Daniel Bewley, Przemysław Liszka, Michał Curzytek, Bartosz Curzytek i Mateusz Panicz.

Dodatkowo wszyscy nasi zagraniczni zawodnicy są już we Wrocławiu i odbywają obowiązkową, 14-dniową kwarantannę, a zawodnicy przebywający w Polsce ograniczają aktywności poza domem. Po zakończeniu kwarantanny, cała drużyna przejdzie testy na obecność COVID-19. Treningi indywidualne i drużynowe rozpoczną się z końcem maja, natomiast pierwsze zawody na Stadionie Olimpijskim planowane są na 12 czerwca. 

Wszystkie mecze transmitowane będą przez nSport+ i ELEVEN SPORTS. 

*Od 10 lat firma Betard jest sponsorem tytularnym Betardu Sparty Wrocław. W tym czasie wspieraliśmy we Wrocławiu nie tylko jeden z czołowych speedwayowych klubów świata ale uczestniczyliśmy także przy rewitalizacji infrastruktury wrocławskiego Stadionu Olimpijskiego, czyli domowej areny naszego klubu, mieszczącej ponad 12.000 kibiców. Ponadto, jesteśmy sponsorem tytularnym wrocławskiej edycji Speedway Grand Prix, czyli jednego z 10 etapów walki o tytuł indywidualnego Mistrza Świata a zawodnicy wspierani przez markę indywidualnie, są stałymi pretendentami do tytułu mistrzowskiego.