X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

BETARD WSPIERA MISTRZOSTWA ŚWIATA

FIM Speedway Grand Prix po 12 latach wraca na legendarny Stadion Olimpijski we Wrocławiu.

DATA PUBLIKACJI: 30.07.2019

Żużel to wyjątkowy sport i wyjątkowi ludzie, dlatego wspieramy ich dążenia do osiągania najlepszych rezultatów i wyników. Chcielibyśmy, by sportowa rywalizacja na torze dawała sportowcom, kibicom i fanom żużla wiele niezapomnianych przeżyć i pozytywnych emocji. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że to wyjątkowe wydarzenie na skale światową wraca do naszego miasta – Wrocławia. 

Po odnowieniu Stadionu, który zakończył się w 2017 roku, jest to idealne miejsce do przeprowadzenia zawodów tak wysokiej rangi. 

– Do każdych zawodów, do każdej imprezy trzeba podchodzić z ogromną atencją, zadbać o każdy szczegół. BETARD Sparta Wrocław to zespół doświadczonych ludzi. Fachowców, którzy wiedzą co mają zrobić, by wszystko było przygotowane na światowym poziomie. Tak naprawdę przygotowania do tych zawodów już się rozpoczęły, działamy punkt po punkcie zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, by wszystko było perfekcyjne i gotowe na czas – powiedział na łamach speedwayekstraliga.pl Adrian Skubis, który w Betard Sparta Wrocław jest koordynatorem ds. komunikacji. 

W tych zawodach zobaczymy dwóch zawodników Betard Sparty Wrocław – Maciej Janowskiego i Taia Woffindena. Ogromne szanse na zdobycie dzikiej karty ma również Maksym Drabik. 

*Od 10 lat firma Betard jest sponsorem tytularnym Betardu Sparty Wrocław. W tym czasie wspieraliśmy we Wrocławiu nie tylko jeden z czołowych speedwayowych klubów świata ale uczestniczyliśmy także przy rewitalizacji infrastruktury wrocławskiego Stadionu Olimpijskiego, czyli domowej areny naszego klubu, mieszczącej ponad 12.000 kibiców. Ponadto, jesteśmy sponsorem tytularnym wrocławskiej edycji Speedway Grand Prix, czyli jednego z 10 etapów walki o tytuł indywidualnego Mistrza Świata a zawodnicy wspierani przez markę indywidualnie, są stałymi pretendentami do tytułu mistrzowskiego. 

TAGI: