X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Dzień dziecka – zaprojektuj cementowóz Betard!

Dzień dziecka w Betard to zawsze wyjątkowe święto. W tym roku z tej okazji przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego dla wszystkich dzieci - dzieciaki, zaprojektujcie cementowóz Betard i wygrywajcie nagrody - żadnych ograniczeń, liczy się tylko Wasza wyobraźnia!

DATA PUBLIKACJI: 01.06.2024

Dzieci, stwórzcie projekt, który umieszczony zostanie na specjalnym cementowozie Betard. Rysunki mogą dotyczyć wszystkiego – nie muszą być związane z marką, żużlem ani naszą branżą. Oddajemy nasz pojazd w ręce Waszych pociech. Po przesłaniu projektów połączymy wybrane przez Was w naszych mediach społecznościowych ilustracje w jeden projekt i naniesiemy go w takiej formie na cementowóz Betard. Pojazd będziecie mogli zobaczyć podczas wybranych meczów Betard Sparty Wrocław. Dla wszystkich uczestników przewidujemy drobne upominki, natomiast autorzy wybranych projektów otrzymają dodatkowo nagrody niespodzianki.

Rysunki możecie nanieść bezpośrednio na przygotowane wzory (link do pobrania wzorów: https://we.tl/t-qXJ5cWdMB1) lub opracować na wybranym przez Was nośniku (arkusze papieru, projekty cyfrowe). Pamiętajcie o podpisaniu projektu! Istotne jest, abyście mogli przekazać je do nas w formie cyfrowej na adres kontakt@betard.pl – najlepiej w formie skanu (skanerem lub aplikacją mobilną, która pomoże Wam w prosty sposób przenieść fizyczne rysunki do pliku pdf).

Jak to działa? Zobaczcie co trzeba zrobić:

  1. Wzory naszego cementowozu dostępne są do pobrania pod linkiem https://we.tl/t-qXJ5cWdMB1
  2. Stwórzcie i wyślijcie do nas swój projekt – możecie rysować na przygotowanym wzorze lub stworzyć rysunek na kartce, której skan prześlijcie do nas. Każdy projekt nadesłany do 10.06 zostanie nagrodzony małym zestawem gadżetów Betard.
  3. Wspólnie, w naszych mediach społecznościowych, wybierzemy ulubione projekty.
  4. Wybrane projekty zostaną opracowane przez nasz zespół i umieszczone na jednym z naszych cementowozów! Autorów wybranych projektów czekają super nagrody niespodzianki!
  5. Cementowóz z Waszymi rysunkami będziecie mogli zobaczyć m.in. przed meczem Betard Sparty Wrocław

Jeżeli macie dodatkowe pytania odnośnie naszej zabawy, kierujcie je pod postami konkursowymi na naszych profilach na Facebooku i Instagramie. Zgłoszenia przesyłajcie na kontakt@betard.pl, zamieszczając plik z projektem oraz dane do wysyłki gadżetów (imię, nazwisko, adres, numer telefonu i adres email). Czekamy do 10. czerwca! Dobrej zabawy!