X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Betard Sparta Wrocław bez przegranej w pierwszej połowie sezonu!

Ostatnim rywalem wrocławian w pierwszej połowie rundy zasadniczej PGE Ekstraligi był beniaminek - Cellfast Wilki Krosno, który obecnie zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli generalnej. Spartanie pewnie wygrali z przeciwnikami, kończąc mecz wynikiem 62:28.

DATA PUBLIKACJI: 29.05.2023

Zwycięzca: 

Betard Sparta Wrocław po siedmiu rundach PGE Ekstraligi wciąż pozostaje niepokonana, a na swoim koncie w tabeli generalnej zgromadziła już 14 punktów. 

Wynik piątkowego meczu przeciwko Wilkom z Krosna w mediach nazywany jest pogromem i choć różnica punktów obu zespołów była bardzo wysoka, to w meczu nie brakowało ciekawych wyścigów. 

Akcja meczu: 

Bieg, który wzbudził najwięcej emocji wśród zgromadzonych na stadionie i przed telewizorami kibiców to zdecydowanie gonitwa 4. w której 16-letni Kacper Andrzejewski znakomicie wyszedł ze startu zostawiając za sobą Krzysztofa Kasprzaka i w duecie z Danem Bewleyem ruszył po wygraną 5:1. Niestety na ostatniej prostej, Kacper groźnie upadł tuż przed metką nie przywożąc żadnego punktu. Mimo to zebrał ogromną owację od zgromadzonych na Olimpijskim kibiców, którzy docenili jego chęć walki. 

Najlepszy rider: 

Najskuteczniejszym zawodnikiem meczu był niepokonany Maciej Janowski, do wyniku dodał komplet punktów (14+1). W ostatnich dniach Maciej zmagał się z problemami sprzętowymi, które w wyniku ciężkiej pracy podczas treningu, udało mu się rozwiązać – „Sprawdzaliśmy różne rozwiązania i ustawienia. W końcu było widać fajny start, a i po trasie motocykl dobrze się rozpędzał. Jeździło mi się naprawdę przyjemnie, a w momencie, kiedy czujesz motocykl, to wiem, co potrafię zrobić i jak się na nim rozpędzać. Dziś byliśmy jednością.” – skomentował w pomeczowej mixzonie. 

Następny mecz: 

Kolejne spotkanie, czyli runda 9. odbędzie się na torze we Wrocławiu już 9.06. Betard Sparta Wrocław zmierzy się z ekipą z Grudziądza, która obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli generalnej rozgrywek. Start meczu o godzinie 18:00 – zapraszamy! 

Wydarzenie w kilku zdjęciach: