X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

HALA LAPP KABEL W KWIETNIOWYM BUILDERZE

„Nowoczesna Prefabrykacja” to cykl artykułów o współczesnym podejściu do prefabrykacji, prowadzony we współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów Betonu. W najnowszym wydaniu gazety Builder 04/2020 zostaliśmy partnerem dodatku i przedstawiliśmy naszą realizację Hali Magazynowej Lapp Kabel w Biskupicach Podgórnych.

DATA PUBLIKACJI: 06.05.2020

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem magazynu Builder oraz dodatkiem o prefabrykacji, którego jesteśmy partnerem. Tematem kwietniowego dodatku jest technologia BIM oraz korzyści płynące z jej stosowania podczas procesu budowlanego, od projektowania po zarządzanie obiektem.

W artykule poruszane są kwestie korzyści płynących z zastosowania narzędzi BIM przy projektowaniu prefabrykatów, zwłaszcza przy coraz bardziej skomplikowanych i odważnych realizacjach. Prezentowane są przykłady projektów zrealizowanych przy użyciu tej technologii, w tym hala magazynowa przy której współpracowaliśmy dla LAPP Kabel w Biskupicach Podgórnych. 

W ramach współpracy przy realizacji tego obiektu wykonaliśmy projekt hali oraz budynku biurowego. Wyprodukowaliśmy, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy ponad 450 prefabrykowanych elementów żelbetowych i sprężonych stanowiących konstrukcję budynku. 

Dach obiektu został wykonany w technologii sprężonej, złożony z dźwigarów o stałym przekroju oraz dwuspadowych płatwi dachowych. 

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres mailowy: oferty@betard.pl

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

TAGI: