X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

2022 Betard Speedway Grand Prix of Poland – Wrocław

Indywidualne Mistrzostwa Świata na żużlu po raz kolejny na Stadionie Olimpijskim! Nieprzerwanie od 4 lat najbardziej prestiżowe zawody speedway'owe zagoszczą w stolicy Dolnego Śląska!

DATA PUBLIKACJI: 08.04.2022

Indywidualne Mistrzostwa Świata na żużlu po raz kolejny odbędą się na Stadionie Olimpijskim.

Niezmiernie miło nam poinformować, że po raz kolejny będziemy sponsorem tytularnym oraz razem z klubem WTS Sparta Wrocław gospodarzem tego niepowtarzalnego wydarzenia!

– Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z faktu, że po raz kolejny będziemy sponsorem tytularnym tych wyjątkowych zawodów, które dzięki staraniom władz miasta oraz ogromnemu zaangażowaniu Zarządu klubu WTS po raz czwarty z rzędu będą miały swoją rundę w stolicy Dolnego Śląska. Rozgrywki indywidualnych mistrzostw świata  na pewno zaskoczą nas nową dawką bezcennych, sportowych emocji. Przykładem lat ubiegłych Stadion Olimpijski to doskonała arena do organizowania żużlowych zmagań o tytuł mistrza świata, na której nigdy nie brakuje zwrotów akcji i nieprzewidywalnych wyścigów na znakomitym torze. Już dzisiaj zapraszamy serdecznie wszystkich, zapewniając, że w tym roku wrocławska runda będzie jak w latach ubiegłych niepowtarzalnym wydarzeniem na skalę światową, na której nie powinno zabraknąć żadnego fana czarnego sportu! To wspaniałe uczucie być jego częścią – przekazał Zarząd firmy Betard. 

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców speedway’a na wrocławską rundę 2022 Betard FIM Speedway Grand Prix of Poland – Wrocław, która odbędzie się 27 sierpnia!

Do zobaczenia na Olimpijskim!

Niebawem rozpocznie się sprzedaż biletów na to wydarzenie. Bilety dostępne będą na https://bilety.wts.pl oraz w punktach stacjonarnych: Kolporter i Empik w całym kraju. 

*Od 2010 roku firma Betard jest sponsorem tytularnym Betard Sparty Wrocław. W tym czasie wspieraliśmy we Wrocławiu nie tylko jeden z czołowych speedwayowych klubów świata ale uczestniczyliśmy także przy rewitalizacji infrastruktury wrocławskiego Stadionu Olimpijskiego, czyli domowej areny naszego klubu, mieszczącej ponad 12.000 kibiców. Ponadto, jesteśmy sponsorem tytularnym wrocławskiej edycji Speedway Grand Prix, czyli jednego z etapów walki o tytuł indywidualnego Mistrza Świata, a zawodnicy wspierani przez markę indywidualnie, są stałymi pretendentami do tytułu mistrzowskiego.