Skwer Wojciecha Korfantego | Wrocław

Betonowe elementy małej architektury Betard stanowią estetyczne i praktyczne dopełnienie zaaranżowanego w 2014 skweru Wojciecha Korfantego we Wrocławiu.

ZOBACZ PROJEKT

OPIS REALIZACJI

Wrocławski skwer u zbiegu ulic Powstańców Śląskich, Orlej i Sępiej to nowocześnie zagospodarowana strefa rekreacyjna z wyeksponowanym pomnikiem Wojciecha Korfantego. Na potrzeby tej inwestycji miejskiej dostarczyliśmy nasze elementy małej architektury tworzące cokół pomnika oraz siedziska okalające przestrzeń wokół niego.

siedziska Betard Skwer Korfantego

Odpowiednio do siebie dopasowane betonowe bloki ustawione są w przemyślanym układzie, uwzględniającym także zakręty, stanowiąc estetyczne i praktyczne oddzielenie zieleni od ciągów komunikacji, a jednocześnie zapewniając użytkownikom wygodne miejsce na odpoczynek. Ich minimalistyczny design harmonijnie łączy parkowy charakter skweru z okoliczną, zróżnicowaną architekturą.

  • Zapewniają komfortowe miejsca wypoczynku
  • Wyznaczają ciągi komunikacyjne i oddzielają je od roślinności
  • Tworzą subtelne tło dla pomnika i okolicznej architektury

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
oferty@betard.pl
INFORMACJE O REALIZACJI
Termin realizacji:

2014
Miejsce realizacji:

Wrocław

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL