Plac przy Silver Tower Center | Wrocław

Nasze elementy małej architektury od lat zapewniają atrakcyjne dopełnienie oraz komfort korzystania z ogólnodostępnych stref użytkowych, takich jak plac przed nowoczesnym obiektem biurowo-hotelowym Silver Tower Center we Wrocławiu.

ZOBACZ PROJEKT

OPIS REALIZACJI

Elementy małej architektury doskonale wpisują się w krajobraz współczesnej zabudowy przestrzeni miejskiej. Betonowe bryły chętnie wykorzystywane są w projektach zagospodarowania stref użytkowych wokół biurowców, galerii handlowych czy obiektów hotelowych. Tak jest również w przypadku aranżacji z naszymi produktami przy budynku Silver Tower Center, zlokalizowanym w sąsiedztwie wrocławskiego Dworca Głównego.

betonowe siedzisko Betard

Inwestycja oddana do użytku w 2014 roku tworzy harmonijne, estetyczne przejście między dawną zabudową okolicy a modernistyczną architekturą biurowca. Zapewnia przy tym użytkownikom, bardzo ważną w obszarach ścisłego centrum miasta, przestronną otwartą przestrzeń, w której praktycznie rozplanowane ciągi komunikacyjne przeplatają się z wypełnionymi zielenią miejscami wypoczynku. Betonowe siedziska i płyty wykorzystane przy ich realizacji, zostały precyzyjnie dostosowane pod kątem kształtów i rozmiarów do potrzeb projektu, dzięki czemu całość jest spójna, efektowna i funkcjonalna.

  • Wyznaczają i zabezpieczają tereny zielone
  • Porządkują układ ciągów komunikacyjnych
  • Zapewniają miejsca siedzące
  • Tworzą atrakcyjną przestrzeń użytkową

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
oferty@betard.pl
INFORMACJE O REALIZACJI
Termin realizacji:

2014
Miejsce realizacji:

Wrocław

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL