Inwestycja prywatna w Gostyniu

Prywatna inwestycja w Gostyniu to przykład wykorzystania naszych betonowych elementów w przestrzeni wokół budynku jednorodzinnego.

ZOBACZ PROJEKT

OPIS REALIZACJI

Prywatna inwestycja w Gostyniu to przykład wykorzystania naszych betonowych elementów w przestrzeni wokół budynku jednorodzinnego.

Dla zamawiającego wykonaliśmy ścianki oporowe wg indywidualnego projektu , elementy małej architektury oraz elementy nawierzchni takie jak: płyty, stopnie czy kostka brukowa.

Jest to projekt w nowoczesnym stylu wykorzystujący elementy w kolorystyce monochromatycznej nawiązujące do elewacji budynku. Autorzy projektu wykorzystali ściany oporowe L jako ogrodzenie frontalne działki, jak również wydzielenie miejsca do segregacji odpadów.

Ścieżka prowadząca do wejścia budynku wykonana została z połączenia płyt Quattro w wykończeniu punto grano z kostką brukową Pianola w wykończeniu standard – grafit. Strefa wejściowa została oddzielona od strefy podjazdu betonowymi donicami Lungo 100. Do wykonania podjazdu wykorzystano kostkę Pianola, składającą się z różnych formatów tworzących jeden system – w wykończeniu granit biały.

Część tarasową wykonano również z płyt Quattro – onyx, nawiązując do strefy wejściowej, oraz stopni schodowych Scalino w wykończeniu standard – grafit.

Na działce Inwestorzy zastosowali również betonowe, masywne donice Cubo 150, które sprawdziły się jako dekoracja ogródka oraz ochrona dla zasadzonych w nich drzew.

ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Biuro Obsługi Klienta M| bok@betard.pl T| +48 71 315 20 09
INFORMACJE O REALIZACJI
Termin realizacji:

2020
Miejsce realizacji:

Gostyń
Zakres usług:

Produkcja, transport

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL