Hala sportowa – Wrocław

W lipcu 2022 roku zakończyliśmy dostawy elementów prefabrykowanych do budowy hali lekkoatletycznej. Inwestycja obejmowała również budowę zaplecza sanitarno-szatniowego i administracyjno-technicznego.

ZOBACZ PROJEKT

długość słupów

OPIS REALIZACJI

Na wrocławskich Kłokoczycach w ramach programu “Dolny Śląsk dla Królowej Sportu” powstaje wielofunkcyjna hala sportowa, w której mają trenować nie tylko lekkoatleci, ale też swoje mecze będą rozgrywać koszykarki Ślęzy Wrocław. Hala zagwarantuje sportowcom możliwość korzystania z kompleksowej infrastruktury lekkoatletycznej, siłowni, zaplecza szatniowo-sanitarnego czy pomieszczeń do fizjoterapii i rehabilitacji.

Zawodnicy będą mogli korzystać między innymi z czterotorowej bieżni 200 m, skoczni w dal, skoczni wzwyż oraz skoczni do skoku o tyczce czy rzutni do pchnięcia kulą. W planach przewidziana jest również profesjonalnie wyposażona strefa fitness oraz siłownie.

Na potrzeby tej inwestycji wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy prefabrykowane: słupy, biegi schodowe oraz sprężone płyty stropowe HCU.

Dostarczyliśmy 45 wspornikowych słupów o długości ponad 11m. Do słupów montowana była konstrukcja stalowa dachu oraz stężenia ścian. Każdy słup wyposażony był w zestaw marek zatopionych w prefabrykacie. Zamontowanych zostało 14 prefabrykowanych biegów schodowych, a także ponad 1600 m² sprężonych płyt stropowych HCU. Nasza firma odpowiedzialna była również za projekt warsztatowy prefabrykatów.

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
oferty@betard.pl
INFORMACJE O REALIZACJI
Termin realizacji:

2022
Miejsce realizacji:

Wrocław
Generalny wykonawca:

STRABAG Sp. z o.o.
Zakres usług:

produkcja, transport

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL