Budynek handlowo-usługowy | Skwer Awicenny | Wrocław

We Wrocławiu byliśmy partnerem przy budowie centrum handlowego Skwer Awicenny. Na zlecenie firmy Gold1 wyprodukowaliśmy, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy prefabrykaty betonowe stanowiące konstrukcję obiektu.

ZOBACZ PROJEKT

wymiar największej kratownicy ażurowej

rozpiętość dźwigarów

OPIS REALIZACJI

W 2023 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w kompleksowej realizacji inwestycji budowy obiektu o powierzchni 5000 m2.

Zoptymalizowaliśmy projekt konstrukcji, uwzględniając ograniczony czas na montaż oraz konieczność pracy w warunkach zimowych. Dodatkowym wyzwaniem była produkcja, dostawa oraz montaż nadgabarytowych, ażurowych elementów kratownicy elewacyjnej. Elementy stanowiły narożny fragment elewacji i wykonane były na specjalnej recepturze z wykorzystaniem białego cementu. Wymiary największego prefabrykatu wynosiły prawie 20x7m.

Dodatkowo zakres produkcji elementów prefabrykowanych obejmował: słupy, podwaliny, belki, dźwigary sprężone do 26m długości oraz wspomniane kratownice elewacyjne, które odgrywały istotną rolę estetyczną. Dodatkowo dostarczaliśmy również elementy małej architektury: donice oraz siedziska betonowe, uzupełniając tym samym funkcjonalność i atrakcyjność obiektu.

Nasza praca nie ograniczała się jedynie do wytworzenia prefabrykatów, ale obejmowała także ich kompleksowy transport i precyzyjny montaż na miejscu budowy, gwarantując perfekcyjne spasowanie oraz bezpieczeństwo całej konstrukcji.

Dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi oraz innowacyjnym podejściom udało nam się zrealizować ten projekt zgodnie z oczekiwaniami klienta, spełniając jednocześnie najwyższe standardy jakości i funkcjonalności.

Zobacz jak wyglądał montaż kratownic elewacyjnych:

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
oferty@betard.pl
INFORMACJE O REALIZACJI
Termin realizacji:

2023
Miejsce realizacji:

Wrocław
Generalny wykonawca:

GOLD1
Zakres usług:

projekt, produkcja, montaż

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL