Amfiteatr | Czarnków

W Czarnkowie byliśmy partnerem przy przebudowie amfiteatru w Parku im. Stanisława Staszica. W miejscu istniejącego obiektu powstały dwie zadaszone sceny z nowoczesnym budynkiem socjalnym oraz widownią na blisko 2000 osób.

ZOBACZ PROJEKT

ilość prefabrykatów

OPIS REALIZACJI

W Czarnkowie dobiegła końca budowa amfiteatru, na którą dostarczaliśmy prefabrykaty betonowe.

Na zlecenie firmy WPN Maciej Stasiak wyprodukowaliśmy ponad 1250 elementów stanowiących konstrukcję widowni amfiteatru – w tym ponad 650 elementów trybun oraz ponad 250 stopni.

Prefabrykaty wykonane zostały według indywidualnych wytycznych projektowych, które zakładały produkcję prefabrykatów o różnej geometrii ze względu na typową dla tego typu obiektów rosnących ku górze trybun otaczających centralnie zlokalizowaną scenę.

Nowy amfiteatr pomieści ok. 2000 widzów.

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

ZOBACZ
INFORMACJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
oferty@betard.pl
INFORMACJE O REALIZACJI
Termin realizacji:

2023
Miejsce realizacji:

Czarnków
Zakres usług:

projekt, produkcja, transport

PREFABRYKATY BETONOWE
DO WSZYSTKICH TYPÓW
BUDOWNICTWA

30 LAT DOŚWIADCZENIA
I TYSIĄCE KLIENTÓW
W CAŁEJ POLSCE

JESTEŚMY WTEDY
GDY NAS POTRZEBUJESZ

WSPIERAMY
POLSKI ŻUŻEL