X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI
POWIADOMIENIE O COOKIES
AKCEPTUJĘ

Program płatnych praktyk letnich w Betard

Ogłaszamy nabór na program płatnych praktyk dla studentów III, IV i V roku studiów. W tym roku prowadzimy rekrutację w trzech oddziałach: Długołęce pod Wrocławiem, Przyworach pod Opolem oraz Kielcach.

DATA PUBLIKACJI: 27.05.2022

Jeżeli chcesz poznać proces prefabrykacji elementów betonowych, sprawować nadzór nad ich produkcją, prowadzić kontrolę jakości, rozwijać się pod okiem doświadczonych inżynierów, to mamy dla Ciebie idealną ofertę! W Betard rozpoczynamy nabór na praktykantów – dołącz do nas!

Na poniższych plakatach znajdziesz informacje, w jakim dziale proponujemy praktyki, co zyskasz podczas pracy w naszej firmie oraz czego oczekiwalibyśmy od Ciebie podczas praktyk.

W stopce znajdziesz również kontakt pod jaki należy się zgłosić wraz załączeniem CV oraz listu motywacyjnego.

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych z betonu dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja wysokiej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.