X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Pechowa 13-stka dla Betard Sparty Wrocław

Betard Sparta Wrocław w piątek udała się do Leszna aby walczyć o kolejne punkty PGE Ekstraligi. Niestety w składzie zabrakło Piotra Pawlickiego, który jest niezdolny do jazdy po upadku w II finale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Brak jednego z czołowych zawodników dał się drużynie we znaki i po raz pierwszy w tym sezonie wrocławianie musieli oddać zwycięstwo przeciwnikom.

DATA PUBLIKACJI: 24.07.2023

Zwycięzca: 

Po raz pierwszy w tym sezonie to drużyna przeciwna cieszyła się zwycięstwem. Betard Sparta Wrocław musiała oddać zwycięstwo gospodarzom, a mecz zakończył się wynikiem 48:42. Leszczyńskie byki jednak nie zdołały pokonać wrocławian w dwumeczu, dzięki czemu Spartanie do tabeli generalnej rozgrywek mogli dodać punkt bonusowy. W drużynie z Wrocławia zdecydowanie zabrakło punktów Piotra Pawlickiego, który znakomicie zna leszczyński tor, niestety jest on wciąż niezdolny do jazdy po wypadku podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski. Pierwsza porażka w sezonie w żaden sposób nie wpłynie na pozycję drużyny w wynikach rundy zasadniczej – Betard Sparta Wrocław zakończy ją na pierwszym miejscu i w ćwierćfinale trafi na szósty zespół, którym najprawdopodobniej będzie Fogo Unia Leszno. 

Najlepszy rider: 

Najlepszym zawodnikiem Betard Sparty Wrocław w piątkowym spotkaniu #LESWRO był Artiom Łaguna, który tego wieczoru zdobył 13 punktów. W wywiadzie pomeczowym zawodnik przyznał, że warunki, które panowały na leszczyńskim torze bardzo mu odpowiadały i czuł się na nim świetnie od początku do końca – 

Następny mecz: 

Kolejne spotkanie, czyli runda 14. odbędzie się na Stadionie Olimpijskim już 06.08 – będzie to ostatnie spotkanie w rundzie zasadniczej. Betard Sparta Wrocław zmierzy się z ekipą Platinum Motor Lublin, którzy obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli generalnej rozgrywek. Start meczu o godzinie 19:15 – zapraszamy!