X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Nowa hala produkcyjna – oddział Gajków

W jednym z naszych zakładów zakończyliśmy budowę nowej hali przemysłowej. To nie jedyna inwestycja, która w ostatnim czasie miała miejsce w oddziale firmy w Gajkowie.

DATA PUBLIKACJI: 28.05.2021

Hala o konstrukcji szkieletowej i powierzchni ponad 4500 m2 składa się z 47 wielowspornikowych prefabrykowanych słupów o wysokości do 11 metrów i wadze do 20 ton, 19 dźwigarów dachowych o długości ok. 27 m i wadze 15 ton. Zamontowanych zostało również 16 sztuk rygli i wymianów. Wykonaliśmy również prefabrykowane trójwarstwowe podwaliny.

Słupy zostały zamontowane na połączenia gwintowane. Dźwigary oparte na podkładkach elastomerowych i połączone ze słupem poprzez zalanie wytyków w rurach karbowanych umieszczonych w dźwigarach.

Nowa hala zwiększy możliwości produkcyjne i zagwarantuje naszym klientom krótszy czas realizacji zamówień. Oddział w Gajkowie to jeden spośród sześciu lokalizacji firmy Betard – produkowane są tam typowe elementy drogowe oraz nawierzchni, zarówno przemysłowe jak i dekoracyjne.

Oprócz nowoczesnej hali produkcyjnej, w naszym zakładzie w Gajkowie wymienione zostało także ogrodzenie. Jako producent prefabrykatów, zdecydowaliśmy się na wykonanie ogrodzenia ze ścian zespolonych. Dzięki temu, montaż był prosty i szybki. Na części ścian wytłoczony został logotyp firmy. Do budowy ogrodzenia użyto prawie 60 ścian zespolonych o wymiarach 4,5 x 2,1 m.

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.