X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Kompleks budynków handlowo-usługowych Agroma | Kielce

Dla naszego klienta, firmy Daldehog dostarczamy elementy na budowę historycznego miejsca w Kielcach jakim jest centrum handlowe Agroma. Nasz udział w projekcie obejmuje kompleksową produkcję i dostawę ok. 500 prefabrykatów betonowych dla obiektu o imponującej powierzchni 6500 m2. Jako producent prefabrykatów betonowych dostarczamy szeroki zakres elementów, w tym słupy, belki, dźwigary sprężone, sprężone płyty stropowe […]

DATA PUBLIKACJI: 17.11.2023

Dla naszego klienta, firmy Daldehog dostarczamy elementy na budowę historycznego miejsca w Kielcach jakim jest centrum handlowe Agroma.

Nasz udział w projekcie obejmuje kompleksową produkcję i dostawę ok. 500 prefabrykatów betonowych dla obiektu o imponującej powierzchni 6500 m2. Jako producent prefabrykatów betonowych dostarczamy szeroki zakres elementów, w tym słupy, belki, dźwigary sprężone, sprężone płyty stropowe HCU, płyty stropowe filigran, podwaliny, ściany oraz biegi schodowe stanowiących konstrukcję 3 budynków handlowych stanowiących kompleks handlowo-usługowy.

Produkcja wszystkich typów prefabrykatów odbywa się głównie w zakładzie w Kielcach. Starannie kontrolowaliśmy proces produkcyjny, dbając o wysoką jakość i zgodność z oczekiwaniami projektu.

Dzięki naszej zdolności do precyzyjnej prefabrykacji oraz wykorzystaniu zaawansowanych technologii powstaje w pełni prefabrykowana konstrukcja obiektu, w tym konstrukcja dachu składająca się m.in. z 29-metrowych sprężonych dźwigarów dachowych. Nasze prefabrykaty są kluczowym elementem w budowie tego imponującego obiektu, zapewniając nie tylko solidność, ale również efektywność czasową w procesie budowlanym.

*Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.