X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

Top Marka 2023 – branża: materiały budowlane

Betard po raz kolejny wśród top marek rankingu Press w kategorii materiałów budowlanych! W ubiegłym roku 2 miejsce w kategorii, w tym roku powrót na fotel lidera i awans w rankingu ogólnym o 17 miejsc (93).

DATA PUBLIKACJI: 03.11.2023

Magazyn Press oraz PSMM Monitoring & More po raz 16. publikują raport Top Marka, którego efektem jest 50 rankingów branżowych i aż 500 brandów uszeregowanych według siły marki.

W badaniu wyselekcjonowano 50 branż, o których w prasie i internecie pisano najczęściej. W każdym z sektorów wyłoniono 10 marek, o których było najwięcej wzmianek. W kolejnym etapie szczegółowo przeanalizowano materiały dotyczące każdej marki, biorąc pod uwagę przyjęte wskaźniki, decydujące ostatecznie o sile brandu.

Bardzo nas cieszy zarówno ilość wzmianek, które w ostatnich latach pojawiają się w związku z firmą Betard, a także siła mediów, które o nas wspominają. Świadczy to zarówno o niesłabnącym zainteresowaniu żużlem a także o rosnącej modzie na tematy związane z prefabrykacją betonową.

Źródło: Top Marka 2023; Branża: Materiały budowlane

Wskaźniki zastosowane w badaniu „Top Marka 2023”

  • Impact – dotarcie wzmianki o marce w oparciu o dane o konsumpcji medium.
  • Indeks sentymentu – współczynnik oparty na wydźwięku; odzwierciedla udział publikacji pozytywnych, neutralnych i negatywnych w całości przekazu o danej marce: im wyższy, tym lepszy.
  • Siła marki – ostateczna wartość decydująca o miejscu w rankingu; jest indeksem kilku zmiennych świadczących zarówno o liczbie kontaktów odbiorców z marką, jak i jakościowej ocenie komunikatu.

Więcej o raporcie Top Marka na 👉 https://topmarka.eu/top-marka-2023.html