X

ZOBACZ WYNIKI [ENTER]
REALIZACJE
AKTUALNOŚCI

SPRĘŻONE PŁYTY STROPOWE TYPU FILIGRAN

Trwają testy nowego produktu w ofercie stropów. Pracujemy nad stworzeniem nowego produktu w kategorii płyt stropowych. Łączymy dotychczasowe korzyści płynące z zastosowania stropu filigran i zbrojenia sprężonego. Już niedługo w ofercie pojawią się sprężone płyty stropowe typu filigran.

DATA PUBLIKACJI: 16.07.2020

Płyty sprężone typu filigran są alternatywnym rozwiązaniem dla płyt z tradycyjnym zbrojeniem wszędzie tam gdzie pożądane są większe rozpiętości. W naszych testach dążymy do uzyskania takich parametrów płyt (rozpiętość i docelowa grubość stropu), które pozwolą na przeniesienie ciężaru własnego i ciężaru nadbetonu, dzięki czemu można będzie ograniczyć lub całkowicie zrezygnować z podpór tymczasowych podczas montażu i zalewania stropu mieszanką betonową.

Ze względu na prefabrykowaną płytę ze zbrojeniem konstrukcyjnym stosowanie stropów typu filigran pozwala na skrócenie czasu wznoszenia konstrukcji. Przed wypełnieniem stropu nadbetonem jest możliwość rozprowadzenia instalacji, wszelkiego rodzaju łączników i akcesoriów.

Cechy produktu:

+ Grubość płyt 80-160 mm

+ Samonośna konstrukcja (przy odpowiedniej rozpiętości i grubości docelowej)

+ Możliwość zakotwienia innych elementów konstrukcji (np. balkony)

+ Montaż – brak stosowania podpór tymczasowych (przy odpowiedniej rozpiętości i grubości docelowej)

Tych z Państwa, którzy zainteresowani są ofertą sprężonych płyt stropowych filigran, zapraszamy do kontaktu:

oferty@betard.pl

* Od ponad 30 lat firma BETARD specjalizuje się w produkcji zróżnicowanych elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynierskich, drogowych, mostowych, hydrotechnicznych i innych. Celem firmy jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, także nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.