23.05
dojazd do Betardu w dn.30.05.17

Szanowni Państwo,
W najbliższy WTOREK (nie poniedziałek, jak zapowiadano wcześniej), w sąsiedztwie naszej głównej siedziby na ul. Polnej w Długołęce, z powodu prac drogowych zostanie zamknięty przejazd kolejowy. Zapraszamy Państwa objazdem, który obrazuje załączona mapka. Przepraszamy za utrudnienia. O kolejnych, które prawdopodobnie nastąpią jeszcze w czerwcu, będziemy Państwa na bieżąco informować.

05.05

Miło nam poinformować Państwa, że firma BETARD rozpoczęła produkcję kanałowych płyt sprężonych splotami stalowymi HCU. Płyty wytwarzane w tej technologii stanowią systemy stropów kondygnacyjnych, stropodachów, tarasów zielonych… Główne zalety tej technologii to szybkość realizacji, wytrzymałość dla dużych obciążeń, znaczne rozpiętości, niska masa, ognioodporność w standardzie do REI120.

30.04

To był wspaniały powrót żużla, na wypełniony kibicami po brzegi Stadion Olimpijski we Wrocławiu! Po półtorarocznej przerwie, którą wymusił remont obiektu, inauguracyjny mecz zakończył się ważnym zwycięstwem 51:39. Świetne widowisko zapewnili nam wczoraj zarówno nasi zawodnicy jak i kibice. W kolejnym meczu we Wrocławiu Betard Sparta podejmie Mistrza Polski z Gorzowa Wielkopolskiego.

26.04

Szanowni Państwo,
1-go i 3-go Maja nie pracujemy, ale 2 maja, w Dniu Święta Flagi nasze oddziały pracują w godzinach: Długołęka 6.00-16.00, Przywory nieczynne, Wieruszów 6.00-13.00, Gołogłowy 7.00-13.00.
Życzymy udanej majówki.

13.04

W te Święta życzymy Państwu oczekiwanych spotkań, ciepłych niespodzianek i wielu miłych gestów. Dużo radości i wiosennego słońca!
W Wielką Sobotę nie pracujemy,
tradycyjnie i spokojnie przygotowujemy się do Świąt, czego również Państwu serdecznie życzymy,

29.03

Betard zdecydował się pozostać sponsorem tytularnym wrocławskiej Sparty przez kolejne trzy lata. Nasi żużlowcy pod nazwą Betard Sparta Wrocław występują już od 2010 roku. Trzyletnia umowa oznacza, że w 2019 roku będziemy świętować dziesięciolecie współpracy z wrocławską Spartą. - To z pewnością jedna z najważniejszych umów w historii wrocławskiego sportu żużlowego - ocenia Krystyna Kloc, Prezes WTS S.A. - Betard był z nami w ostatnich latach na dobre i na złe.

Zaufali nam